Ad

Sağlıklı Atıştırmalık Kahkaha Tufanı

81685

Skeçleri ve Abur Cubur Show ile büyük beğeni toplayan Rüştü Onur Atilla ve Doğan Akdoğan ile Ankara Komedi Festivali kapsamında geldikleri Ankara’da MAG’A özel kahkahaya doyamayacağınız bir röportaj gerçekleştirdik.

Rezil olmaktan korkmadıklarını ve Youtuber olmak gibi bir dertlerinin olmadığını anlatan sevilen ikiliden Onur Atilla yollarının nasıl kesiştiğini şu sözlerle anlattı: “15-16 yaşlarında, asistan olarak ilkokulların drama dersine giriyorduk. Beraber çalıştığımız hocalarımız ortaklık kurunca asistanlar olarak bizler de tanışmış olduk. Çocuk tiyatrosu yaptık, aynı okula kaydolduk. Sonra da kopmadık, hep beraber işler yaptık ve öyle devam ediyoruz.”

İnsanların en çok neye güldüklerine dair tespitlerini de paylaşan Doğan Akdoğan “Sahneye bir karı - koca alıyorsun, evdeki bir durumu anlatıyorlar. Benzer bir durum seyircilerde de olduğu için herkes bir anda “bak aynı senin gibi” diyerek gülüyorlar.” dedi.

Ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan kapak yıldızı olduğu MAG Ocak sayısı, ünlü isimlerin konuk olduğu sayfaları ve dopdolu içeriği ile www.magdergi.com.tr , DMags, Issuu, Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi, Google Play, Apple Store ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

Ad

Yorum Yaz