Ad

Her yaştan çocuğun en sevdiği karne hediyeleri Boyner'de

81673

Bütün bir dönem boyunca yoğun bir eğitim sürecinden geçen öğrenciler için sömestr tatili zamanı geldi. Boyner, ders yılının ilk yarısını geride bırakan öğrencileri çok sevindirecek birbirinden özel hediye seçenekleri sunuyor. Ünlü spor markalarının birbirinden güzel spor ayakkabıları, Barbie, Spiderman, Cars gibi lisanslı ürünlerin yanı sıra kıyafet ve oyuncak kategorilerinde yüzlerce seçenek sömestr tatilinde öğrencilerin yüzünü güldürüyor. 

Boyner, çocuklarına güzel bir karne hediyesi almak isteyen anne-babalara, zengin ve miniklerin kalbini fethedecek seçenekleriyle kolaylık sağlıyor. Farklı kategorilerde çok fazla sayıda seçeneğe aynı çatı altında yer veren Boyner'de, mağazaların yanı sıra boyner.com.tr ve Boyner mobil uygulamasından da hediye seçeneklerine kolayca ulaşılabiliyor.

Boyner'in geniş spor ayakkabısı kategorisinde çocuklar için yüzlerce seçenek yer alıyor. adidas, Nike, Puma, Skechers, New Balance gibi markaların spor ayakkabı modelleri çocukları sevindirecek başlıca hediye alternatifleri arasında yer alıyor. 

Boyner’de sömestr tatilinde kış alışverişi fırsatları da devam ediyor. Limon, Funky Rocks, Monster High, North Of Navy, Pink and Orange, U.S. Polo Assn., Benetton, Koton gibi markalardan soğuk kış günlerinde sıcacık tutacak montlar ve kabanlar rengarenk seçenekleriyle çocukların tatil sevincine eşlik ediyor. Ayrıca yine kış günlerinin vazgeçilmezi olan kazaklar, şapka, kaşkol, bere ve eldivenler Boyner'de ailelerin beğenisine sunuluyor.

Karlı, yağmurlu havalarda sıcacık tutacak güzel bir bot veya çizme de çocukların favorileri arasında yer alıyor. Funky Rocks'tan Limon'a, Lumberjack'ten Harley Davidson'a beğenilen markaların botları ve çizmeleri Boyner’de çocukları bekliyor. 

Çocukların hayranı olduğu Enchantimals, Barbie, Spiderman, Cars, Frozen gibi çizgi film kahramanı veya karakterlerin lisanslı ürünleri de Boyner mağazalarını renklendiriyor. 

Çocuğunuzu mutlu edecek karne hediyeleri için Boyner’i ziyaret etmeyi unutmayın! 

 
Ad

Yorum Yaz