Ad

İnegöl AVM’de Yarıyıl Tatili eğlenceli geçecek

81623

Bu sömestr tatilinde İnegöl AVM adeta bir masallar diyarına dönüşüyor. Tatilin neşesini doya doya yaşamak isteyen minikler, renkli atölyeler ve masalsı etkinlikler için bu ay İnegöl AVM’de buluşuyor.

Ocak ayında minik ziyaretçilerine özel pek çok aktivite düzenleyecek İnegöl AVM, sömestr etkinliklerine isimli bileklik ve kumbara boyama atölyesi ile merhaba diyecek.

İnegöl AVM, düzenleyeceği Masallar Diyarı Etkinliği ile çocukları masal kahramanları ile buluşturacak. Kurulacak dekorlarla masallar dünyası kitaplardan çıkarak adeta gerçek olacak. Etkinlik kapsamında çocuklar hem birbirinden renkli kostümler içinde drama çalışmalarına katılarak yeni beceriler kazanacak hem de özel atölyelerde keyifli vakit geçirecek.

Masal dünyası sonrasında yerini Eskimo Kasabası’na bırakacak. Bu özel kasaba ile minikler Alaska havasını İnegöl AVM’de yaşayacak.

Çocuklar için takvim boyama atölyesi, her yaşa hitap eden canlı müzik dinletisi ve İnegöl AVM ziyaretçilerine özel Kış Kampanyası da merkezin diğer sürprizleri arasında.

Yenileme çalışmaları sonrasında İnegöl AVM’de açılan ve keyifle alışveriş yapılacak yeni mağazalar da ziyaretçilerini bekliyor.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından Fiba Commercial Properties (FİBA CP) yatırımı olan İnegöl AVM ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.inegolavm.com.tr, Fiba Commercial Properties hakkında detaylara ise www.fibacp.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Ad

Yorum Yaz