Ad

abm Yayınevi'nden Noa, Kirpi ve Sarı

81602
Ad

Yazar Sepin İnceer’in kaleme aldığı ve abm Yayınevi tarafından yayımlanan Noa, Kirpi ve Sarı, hissettikleri duygularla ne yapacağını bilemeyen küçük insanları Noa’nın hikayesiyle tanıştırıyor. Nazik ve bilge bir kişisel rehber niteliğinde olan bu kitap, çocuklara korku ve acı gibi hislerle nasıl baş edecekleri konusunda yol gösteriyor.

Korktuğunuz ya da hissetmek istemediğiniz şeyle nasıl arkadaş olabilirsiniz? Üzgün hissettiğiniz ve bu üzüntüden kurtulmak istediğiniz zamanlarda ne yapabilirsiniz? Çocuğunuzla beraber bir yere oturun ve abm Yayınevi’nin yeni kitabı Noa Kirpi ve Sarı’yı elinize alın! Noa’nın hikayesini okumaya ve keşfetmeye başlayın. Noa, Kirpi ve Sarı, Eline Snel’in Mindfulness Akademisi’nin (Academy for Mindful Teaching) Türkiye Ortağı, Koordinatörü ve aynı zamanda uluslararası eğitmen takımında yer alan, çocuklar ve yetişkinler için mindfulness eğitimleri veren Sepin İnceer’in kaleminden çıktı ve Sezen Aksu Taşyürek’in görsel dünyasıyla zenginleşti.

Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli’nin yazarı Eline Snel, Noa Kirpi ve Sarı için “Bu küçük kitap, hayat canlarını acıttığı zamanlarda desteğe ihtiyaç duyan küçük insanlarımız için çok nazik ve bilge bir kişisel rehber niteliğinde. Güzel çizimleri ve interaktif yapısıyla onların sıcak kalplerini içinden geçtikleri üzüntü, korku ve acıya açmaya davet ediyor.” yorumunda bulunuyor. Kitabın yazarı Sepin İnceer ise “Bu kitabın birçok çocuğun ve ebeveynin kalbini bulmasını umuyorum. Böylelikle bazen iyileştiremeyecekleri şeylerle nasıl baş edeceklerini anlayabilirler.” diyor.

 

Kitap Adı: Noa, Kirpi ve Sarı

Yazan: Sepin İnceer

Resimleyen: Sezen Aksu Taşyürek

Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar

Sayfa Sayısı: 48

Ebat: 21,5cm x 25,5 cm

Etiket Fiyatı: 29,90 TL

Yayınevi: abm Yayınevi

Ad

Yorum Yaz