Ad

Kayak tatilinde hem stiliniz hem de teknolojiniz konuşsun

81530

Doğayı şehre getiren The North Face, şimdi de capcanlı stilini kayak merkezlerine taşıyor. Tanıtımını dünyanın en iyi dağcılarıyla Antarktika’da test ederek yaptığı The North Face Summit Series, kayak tatilinizde teknolojisiyle fırtınalara, soğuğa meydan okurken stilinizle de dikkat çekmenizi sağlayacak.

Yılın bu en soğuk dönemi aynı zamanda en güzel günleri demek. Şömine karşısında sıcak çikolatanızı yudumladığınız bembeyaz karlar arasında bir tatil için binlerce metre yükseklikteki kayak merkezlerine gidiyorsanız, en iyi dostunuz The North Face’in Summit Series ekipmanları olacak. Tanıtımını dünyanın en iyi dağcılarıyla Antarktika’da test ederek yaptığı The North Face Summit Series, teknolojisiyle acımasız fırtınalara, dondurucu soğuğa meydan okuyor. Dünyanın en zorlu bölgesinde test edilen ekipmanlar yüksek izolasyonu ve dayanıklılıklarıyla hayatını tırmanmaya adamış 6 dağcıdan da tam not aldı.

The North Face’in son teknolojisine sahip Summit Series parka ve hoodie’leri sizi soğuğa karşı korurken, stilinizle de dikkat çekeceksiniz. Kış tatiliniz için yeni sezon bere, eldiven, sırt çantalarının yanı sıra ikonik Base Camp Duffel ile baştan ayağa çok daha renkli bir dünya The North Face’te sizi bekliyor.

 

Summit L6 Bilay Down Parka

Değişken hava koşullarında, dondurucu soğuklardaki uzun süren bekleme anlarında sporcuya destek olmak amacıyla tasarlanan parka, 800 gibi yüksek oranda dryvent™ teknolojisine sahip dolgu malzemesiyle kaplandı. Böylece sıcak ve kuru bir şekilde, sonraki zorlu adıma odaklanabilmeyi sağlıyor.

 

Summit L3 Ventrix ™ 2.0 Hoodie

Alpin için tasarlanan bu yeni ürünün sentetik izolasyonlu orta katmanı, hareketle harekete geçen son teknoloji dinamik havalandırma yalıtımına sahip. Mümkün olan en hafif ağırlıkta ilave dayanıklılık için boyunluğunda ve ön kollarda aşınmaya dayanıklı kumaşlar tercih edilirken, ısı yalıtımı için de lazer dikiş sistemi kullanılmış. Summit L3 Ventrix ™ 2.0 Hoodie, farklı seviyelerdeki geniş bir aktivite yelpazesinde sıcaklık ve konforu dengeleyen yeni bir standart belirliyor.

 

Base Camp Duffel

The North Face kullananların en çok tercih ettiği ürünlerden biri olan Base Camp Duffel, dayanıklılığı ve farklı boyutlarıyla seyahatlerin vazgeçilmez çantası. Tüm maceralarınız sırasında eşyalarınızın güvende ve düzenli olması için gerekli alana sahip Base Camp Duffel, ekstra düzenleme bölmeleri, ergonomik çıkartılabilir askısı ve su geçirmezlik özelliğiyle kayak tatillerinin de bir numaralı aktörü.

Summit L6 Belay Parka ile Summit L3 Ventrix™ 2.0 Hoodie’nin yanı sıra L5 GTX Pro Full Zip Bib salopet, Summit L3 Proprius Knicker ve Summit G5 Proprius eldiveni de içeren koleksiyon www.thenorthface.com.tr adresinde ve The North Face mağazalarında satışa sunuldu.

 • The North Face L5 GTX PRO FZ BIB Erkek Salopet, Fiyatı – 3.579 TL
 • The North Face SUMMIT L3 VENTRIX™ HYBRID HOODIE Kadın, Fiyatı – 1.549 TL
 • The North Face TNF-L3 VENTRIX ™ 2.0 Jacket, Fiyatı – 2.279 TL
 • The North Face WOMEN'S SUMMIT L6 AW DOWN BELAY PARKA, Fiyatı – 2.929 TL
 • The North Face BASE CAMP DUFFEL – L, Fiyatı – 879 TL
 • The North Face FAIR ISLE Bere, Fiyatı – 179 TL
 • The North Face COZY CHUNKY Bere, Fiyatı – 195 TL
 • The North Face BONES Bere, Fiyatı – 159 TL
 • The North Face MONTANA GTX Eldiven Erkek, Fiyatı – 549 TL
 • The North Face GORE CLOSEFIT FL Kadın Erkek, Fiyatı – 359 TL
 • The North Face RODEY Sırt Çantası, Fiyatı – 419 TL
Ad

Yorum Yaz