Ad

4. Microsoft Eğitim Teknolojileri Zirvesi 12 Aralık’ta Gerçekleşecek

79516
Ad

Öğrenci ve öğretmenleri en yeni ve en verimli eğitim teknolojileriyle güçlendirmek için Microsoft Türkiye’nin düzenlediği geleneksel Microsoft Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi’nin 4’üncüsü 12 Aralık Çarşamba günü İstanbul Raffles Hotel’de gerçekleşecek.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Geleneksel Microsoft Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi’nde Endüstri 4.0 ışığında istihdam, eğitimde yapay zeka uygulamaları, gençlerimize güncel yetenek kazandıracak çözümler ve mesleki iş gücüne teknolojinin katkıları gibi birçok konu uzmanlarca ele alınacak.

Yapay zekanın yanında karma gerçeklik, dijital dönüşüm, Minecraft ve kodlama desteğiyle eğitimin nasıl şekillenebileceği hakkında sunumlara ev sahipliği yapacak etkinliğe Microsoft Türkiye Genel Müdürü Murat Kansu, Microsoft Türkiye Kamu Sektörü ve Yatırımlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Erdem Erkul, Microsoft Türkiye Pazarlama ve Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Münir Kundakçı, eğitim uzmanı Ali Koç ve Gökhan Yücel gibi birçok profesyonel konuşmacı olarak katılacak.

Tüm gün sürecek etkinliğe katılmak için linkteki formu 7 Aralık tarihine kadar doldurmak yeterli:

https://www.microsoftevents.com/profile/form/index.cfm?PKformID=0x5307043abcd&wt.mc_id=AID745991_QSG_EML_286635

Ad

Yorum Yaz