Ad

Jazz Company’de müzik ve eğlence devam ediyor

79469
Ad

Canlı caz performansları, blues müzik dinletileriyle, caz severlerin ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerinin gözdesi olan Jazz Company’nin aralık ayı programında birçok özel performans yer alıyor.

Türkiye ve yurt dışında birçok başarılı projeye imza atmış olan piyanist, trompet sanatçısı ve şarkıcı Kubilay Kan, “Unutulmayanlar” konsepti ile 7 Aralık Cuma akşamı Jazz Company’de müzikseverler ile buluşacak.Klasik, jazz, pop, rock ve türkçe pop gibi müzik tarihinin en unutulmaz eserlerini seslendirecek Kubilay Kan, herkesin kalbinde yer etmiş şarkıları seslendirecek.

Jazz Company sahnesinde ilk kez yer alacak Triole, 14 Aralık Cuma akşamı dinleyicilerin kulaklarının pasını silecek. Latin caz, swing, bossanova, samba klasiklerin yorumlanacağı bu özel gecede, gitarda Barış Ünal, davulda Nihal Saruhanlı, vokal Asena Akan performans sergileyecek.

Farklı ambiyansı ile de büyük beğeni toplayan,yılbaşına özel dekorasyonu ve sürprizleri ile yeni yıl akşamı için özel bir alternatif olan Jazz Company’de ünlü caz sanatçısı İlham Gencer ve caz müziğine farklı bir soluk getiren Gökçe Hilal 31 Aralık Pazartesi akşamı yılbaşına özel hazırladığı repertuarları ile farklı bir gece yaşatacak.

Jazz Company performanslarına yönelik ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için 0212 313 83 83’ü arayabilir, biletleri www.biletix.com adresinden satın alabilirsiniz.

 

JAZZ COMPANY ARALIK 2018 TAKVİMİ

7 Aralık 2018 / Kubilay Kan ile Unutulmayanlar

14 Aralık 2018 / Triole

31 Aralık 2018 / İlham Gencer – Gökçe Hilal

Ad

Yorum Yaz