Ad

DinamoEdu ICEF Berlin'de Yeni Okullar ile Anlaştı

77563
Ad

Yurt dışı eğitim danışmanlığında uzmanlığıyla dikkat çeken DinamoEdu, dünyanın en büyük eğitim fuarı olan ICEF Berlin 2018’de dünyanın en seçkin kuruluşlarını portföyüne ekledi.

Yurt dışı eğitim danışmanlığına farklı bir soluk getiren, hem İstanbul hem de Toronto’da şubeleri bulunan DinamoEdu, sektörün en önemli fuarlarından ICEF Berlin 2018’e katıldı. DinamoEdu, ICEF Berlin’de dünyanın farklı ülkelerinden gelen; dil okulları, liseler, üniversiteler, kolejler ve diğer eğitim kurumlarıyla buluştu.

Dünyanın en büyük eğitim fuarı olan ve 6000’e yakın katılımcının yer aldığı ICEF Berlin’de DinamoEdu, fuarda pek çok üniversite ve dil okulu ile anlaşma imzaladı.

DinamoEdu Kurucu Ortağı Fatih Kuran, “Sektörün en önemli fuarlarından biri olan ICEF Berlin’e davet edilmiş olmak bizim için gurur verici. Her yıl olduğu gibi bu yıl da ICEF’te yerimizi aldık. Dünyanın önde gelen seçkin eğitim kurumları ve öğrenciler arasında köprü kuran bir firma olarak yeni iş birlikleri için Berlin’deki fuarda önemli görüşmeler gerçekleştirdik ve anlaşmalar imzaladık. Okulları seçerken çok özen gösteriyoruz. Türk insanının nerelerde ve hangi koşullarda okumak istediğini biliyoruz. Bu yüzden de DinamoEdu olarak çok seçici davranıyoruz. DinamoEdu olarak portföyümüze seçkin kurumlar eklemeye devam edeceğiz. ” dedi.

Ad

Yorum Yaz