Ad

Derinlemesine cilt temizliği için peeling etkili günlük temizleyici

77456

Fransız Dermaceutic Laboratuvarları’nın geliştirdiği Dermaceutic Foamer cilt yüzeyindeki kalıntıları ve ölü hücreleri temizleyerek cildin arınmasına yardımcı oluyor. Cildin hücre yenilenmesini uyarıyor ve gözeneklerin sıkılaşmasını destekliyor.

Tüm ciltler için glikolik asit içeren peeling etkili günlük temizleyici Dermaceutic Foamer, iki farklı tipiyle cilt yüzeyindeki kalıntıları ve ölü hücreleri temizleyerek cildin arınmasına yardımcı oluyor. Cilde ipeksi ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor, gözeneklerin sıkılaşmasını destekliyor. Gelişmiş çift etkili formülü yardımıyla; Foamer 5 de %5, Foamer 15 de %15 glikolik asit içeriyor. İçeriğindeki glikolik asit, kalıntıları ve ölü hücreleri ciltten uzaklaştırıp hidroskopik tabakaya nüfuz ediyor. Hindistan cevizi yağı - enoksolon bileşimi cildi rahatlatıyor ve dolaşımı harekete geçirmeye yardımcı oluyor. Paraben ve koku verici maddeler içermeyen Dermaceutic Foamer, etken maddelerin çift kombinasyonu hücre yenilenmesinin de harekete geçmesini destekliyor. Dermaceutic Foamer 15, özellikle doku tekstür bozuklukları bulunan donuk ve mat ciltlere de öneriliyor.

Türkiye’de SELTEK Group tarafından temsil edilen, cilde sabah ve akşam masaj ile uyguladıktan 1 veya 2 dakika sonra su ile temizlenen Dermaceutic Foamer5 ve Dermaceutic Foamer15 doktor kliniklerinde satışa sunuluyor.

Dermaceutic Foamer5, 190 TL

Dermaceutic Foamer15, 204 TL

Ad

Yorum Yaz