Ad

L'Occitane'dan cildi ve saçları sonbahara hazırlamanın sihirli reçetesi!

72716
Ad

Besleyici ve onarıcı Shea Yağı içeriği vücudumuzu yenilerken kullanacağımız Shea Butter Ultra Rich Body Scrub ile karşımıza geliyor. Nazik hareketlerle masaj yaparak uyguladığınızda vücudunuzdakisert, kuru, yıpranmış bölgelerin kısa sürede yenilenmesi süreci de başlıyor.

Fiyat: 159 TL

Sonrasında elbette zengin içerikli bir nemlendirme gerekiyor ki L’Occitane’ın önerisi Ultra Rich Body krem. Yoğun Shea Yağı içeriğiyle derinlemesine cildi besliyor, koruyor ve kendini yenilemesini sağlıyor. Keten tohumu, badem, bal ve hatmi çiçeği cildi nemlendirirken, sizi gün boyu pürüzsüz ve yumuşak bir cilde kavuşturuyor. Ciltteki emilimi hızlı olduğundan dolayı sürdükten bir süre sonra kıyafetlerinizi giyebilirsiniz, cildinizdeki pürüzsüzlüğü 72 saat hissedebiliyorsunuz. Fiyat: 209 TL

 

Ellerinize en son ne zaman peeling yaptınız?

Sadece bir dakikalık zaman diliminde uygulanan Shea One Minute El Peelingi sonrası Shea Yağı ile cildi derinlemesine besleyen Shea Intensive El Kremi, çevresel koşullardan etkilenen ( sıcak, soğuk ) çok kuru ve gergin cildi koruyucu bir tabaka oluşturarak sarar. Bu el kremini haftalık bakımda One Minute hand scrub ile ellerinize peeling ile uygulama yaptıktan sonra ellerinize kalın bir tabaka şeklinde uygulayıp, sonrasında ürünün fazlasını masaj yarak yedirin, sonucasiz de inanamayacaksınız.

Shea Intensive Hand Balm 150 mlFiyat: 143 TL

Shea One Minute Hand Scrub 75 ml Fiyat: 84 TL

 

Ayak bakımını unutmayın! 
İçeriğindeki lavanta esansiyel yağı ile kızarıklığı ve tahrişi azaltmaya yardımcı olur, tazeleyici naneile ayaklarınızı serinletir ve yumuşacık bir bakım yapar, Shea vücut peelingi ile en çok ölü derinin bulunduğu ayak ve topuklarınızı arındırdıktan sonra Shea Foot kremi uygulayarak nemlenmiş,yumuşacık ve bakımlı ayaklara sahip olabilirsiniz. 
Shea Butter Foot Cream 150 ml Fiyat: 138 TL

Shea Butter Foot Cream 30 ml Fiyat: 49 TL

 

Saçlarınız en az tatildeki kadar iyi gözüksün!

Sağlıklı ve bakımlı saçlar için L’Occitane’ın her saç tipi ve endişesine yönelik olarak sunduğu 5 esansiyel yağ içerikli Aromakoloji Saç Bakım serisi saçların devası olmaya aday!

Yazın özellikle hasar gören, yıpranmışsaçlar için Repairing – Onarıcı seri, Kuru ve çokkuru saçlar içinseNourishing – Besleyici Saç Bakım serileri ile saçlarınızı kuvvetlendirip, sağlığına kavuşturabilirsiniz...

Aromachologie Intense Repairing - Onarıcı Şampuan 300ml- 114 TL

Aromachologie Intense Repairing - Onarıcı Saç Bakım Kremi 250 ml – 114 TL

AromachologieIntense Repairing - Onarıcı Maske 200ml – 167 TL

Aromachologie Nourishing Shampoo –Besleyici Şampuan 300ml – 114 TL

Aromachologie Nourishing Conditioner – Besleyici Saç Bakım Kremi 250 ml – 114 TL

Aromachologie Nourishing Mask – Besleyici Maske 200ml -167 TL

Ad

Yorum Yaz