Ad

BOSS Watches Sonbahar-Kış 2018 Koleksiyonları

72462

Saat&Saat'in tek yetkili Türkiye distribütörü olduğu BOSS Watches, Sonbahar-Kış 2018 sezonunda Skeleton Koleksiyonu ve Premiere Koleksiyonu ile sınırları genişletiyor.

BOSS Watches, Skeleton Koleksiyonu ile merakla beklenen yeni tasarımlarında transparanlık temasını esas alıyor. Modern, inovatif ve her biri kendine özgü erkek saat koleksiyonları ile sıra dışı stilinizi konuşturma zamanı.

BOSS Watches yeni erkek saat modelleriyle entegre edilmiş otomatik Japon makinesi ve mekanik işleyişinin görünmesiyle büyüleyici bir deneyim sunuyor. Lacivert ve metalik grinin hakim olduğu paslanmaz çelik hasır bilezik ve deri kayışlı saatlerinde yer alan çarpıcı kırmızı ve metalik renk detaylar dikkatleri üzerine çekerken, sıradanlıktan uzak bu güçlü koleksiyon sezonun yükselen yıldızı olmaya hazır.

BOSS Watches Premiere Koleksiyonu ne istediğini bilen, stilinden ödün vermeyen modern kadınların beğenisine sunuluyor. Vazgeçemeyeceğiniz saatler ile günün her anında ışıldamanın tam zamanı.

BOSS Watches, yeni kadın saatlerinde simetrik kadran ile denge ve uyum mesajı verirken, kavisli çerçevesiyle ön plana çıkan modelleri uzun yıllar stilinize eşlik etmeye hazır. Metalik gri ve pembe altın paslanmaz çelik bilezik, kasa ve kristal taş kadranlı saatleriyle lüks ifadeyi güçlendiriyor.

BOSS Watches Sonbahar-Kış 2018 kadın ve erkek saat modelleri Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr ‘de sizleri bekliyor.

Ad

Yorum Yaz