Ad

D-Resort Göcek Bayram'da da Müzik ve Eğlence Sunuyor

72430

Yeşilin maviyle buluştuğu, dağların denizle kucaklaştığı, muhteşem atmosferiyle D-Resort Göcek, canlı müzik ve DJ performansları ile hem Q Lounge hem de The Breeze’de yaz sezonu boyunca eğlenceye davet ediyor.

Modern Akdeniz stiliyle tasarlanan, konforlu odalarının yanı sıra bölgede özel plaja sahip tek otel olarak öne çıkan D-Resort Göcek’in gözde mekanları Q Lounge ve The Breeze, Ağustos ayı boyunca ünlü Dj’ler ve Yunan Geceleri ile neredeyse her akşam farklı bir eğlenceye ev sahipliği yapıyor.

 

Müzik Dolu Bayram Tatili

The Breeze Restoran, bayramın ilk gününde, Evrim Ateşler’in Yunan Müziği eşliğinde sunduğu birbirinden leziz yemekleri ile hafızalarınıza kazınacak. Bayramın ikinci gününde ise Q Lounge’ın çam ağaçlarının altındaki nefes kesici manzarası, muhteşem lezzetleri, yaratıcı kokteylleri ve zengin şarap menüsü ile DJ Doğuş Çabakçor’un birbirinden güzel müzikleri sizi keyif ve eğlencenin doruklarına taşıyacak. Bayramın 3. ve 4. günü ise eğlence Hakan Kabil ve Can Hatipoğlu’nun seçkileriyle devam edecek.

Butik tatil anlayışı çerçevesinde konuklarına keyifli zaman geçirmeleri için ayrıcalıklı hizmet sunan D-Resort Göcek’te, ister havuz bağlantılı ister deniz manzaralı odalarda konaklayabilir, Göcek çevresindeki görülebilecek birbirinden güzel yerleri görebilir, havuz otelin bisikletlerinden birini alıp kasabada dolaşabilir, yürüyüşe çıkabilir ya da eşsiz Göcek koylarının keyfini otele ait lüks tekneyle çıkarabilirsiniz. D-Resort Göcek, gurme restoranları, barları, D-SPA’sı, D-Gym spor merkezi ve toplantı salonlarıyla butik otel anlayışını farklı bir boyuta taşıyor.

 

D Resort Göcek program

3 ve 24 Ağustos 2018 Can Hatipoğlu /The Breeze

11 ve 22 Ağustos, 2018 Doğuş Çabakçor/ Q Lounge

25 Ağustos 2018 Hakan Kabil /Q Lounge

5, 12, 19, 21, 26 Ağustos 2018 Evrim Ateşler / The Breeze

Ad

Yorum Yaz