Gvyna ile Yeni Yıla Temiz bir Başlangıç

Dermatolojik ve klinik olarak test edilmiş Gvyna intim temizleme ürünleri

Gvyna ile Yeni Yıla Temiz bir Başlangıç

Genital hijyen, kadın sağlığında en dikkat edilmesi gereken konuların başında geliyor. Kadınların genital bölge enfeksiyonlarına ve diğer tüm risklere açık olmaları nedeniyle düzenli temizlik ve bakım yapmaları önemli bir rol oynuyor. Eğer sizin hala intim bölgeniz için bir temizlik rutininiz yoksa yeni yıl ile başlamanın tam zamanı! Dermatolojik ve klinik olarak test edilmiş Gvyna intim temizleme ürünleri, doğal laktik asit içeriği ile genital bölgeyi zararlı dış etkenlere karşı koruyor ve dış genital bölgenin savunmasını güçlendiriyor. 

 

Kadın vücudunun en hassas ve özel bakıma ihtiyaç duyan bölgeleri arasında intim bölgesi yer alıyor. Bu nedenle intim bölgesinin bakımı ve hijyeni her zaman doğru adımlarla sağlanması gerekiyor. Doğru ve düzenli hijyen sağlanmasıyla oldukça hassas olan genital bölge birçok olumsuzluğa karşı koruma altına alınabiliyor. 

 

Kadın vücudu, genital bölgenin asidik değerini korumak için düzenli olarak laktik asit üretiyor. Dermatolojik ve klinik olarak da test edilmiş olan Gvyna intim temizleme ürünleri de dış genital bölgenin pH dengesini koruyarak doğal mikroflorayı bozmadan laktik asit içeren, bir bakım uyguluyor. İçerdiği doğal laktik asit sayesinde dış genital bölgenin temizlenmesini sağlıyor ve asidik ortamı koruyarak zararlı dış etkenleri engelliyor. Gvyna ile yıl boyunca düzenli hijyen ve uzman bakım ile korumayı elden bırakmayın!

 

Her gün kullanım için uygun olan Gvyna Fresh İntim Temizleme Mendili, doğal laktik asit ve Deo Aktif Kompleks içeren formülü ile intim bölgesinde uzun süreli ferahlık sağlıyor. Özellikle adet dönemi, spor, sauna ve yüzme sonrası olmak üzere her gün kullanılabilen Gvyna Fresh İntim Yıkama Jeli, içeriğindeki Deo Aktif Kompleks ile parfümlü jel yapıya sahiptir. Doğal laktik asit ile zenginleştirilmiş içeriği, kendinizi ferah ve güvenli hissetmenizi sağlarken dış genital bölgenizin doğal dengesini korumaya yardımcı oluyor. 

 

Perrigo Hakkında

1887 yılında kurulan dünyanın önde gelen kişisel bakım ürünleri şirketi Perrigo, Türkiye’de 2009 yılından beri faaliyetlerini sürdürüyor. Dermokozmetik, kilo kontrolü, bit tedavisi, el ve ayak bakımı, deodorant, depilasyon, gebelik testi, tansiyon ölçüm cihazları kategorilerinde faaliyet gösteren Perrigo Türkiye’nin bünyesinde Sebamed, Bio-Oil, XL-S, Gvyna, Deotak gibi çoğu kategorisinde lider markalar bulunuyor.