DESTEĞİNİZ DAİM OLSUN

Destek verirken aklımızda soru işareti kalmaması çok önemli ki devamını getirebilelim.

DESTEĞİNİZ DAİM OLSUN
Bugün 6 Nisan 2023. Yıkıcı etkisini yaşadığımız depremin üzerinden tam iki ay geçti. Hepimiz normal yaşamlarımıza dönmeye başladık. Eğer normalimiz kalabildiyse. Ancak deprem bölgesindeki yüreklerin zorlukları hala devam ediyor,maalesef bir süre daha devam edecek. Bizlere düşen de karınca kararınca desteklerimizle, deprem bölgesinde faaliyetlerini sürdüren sivil toplum kuruluşları ve gönüllülerin yanında olduğumuzu göstermek.
 
Kurdukları güven bağıyla desteklerinizin ulaşacağına inandığınız yapıların şimdi yanında olma zaman; tıpkı Kaleseramik Vakfıİhtiyaç HaritasıEbru Baybara Demir Gönül Mutfağı gibi.
 
Destek verirken aklımızda soru işareti kalmaması çok önemli ki devamını getirebilelim. Tıpkı Sokrates’in söylediği gibi; “ İnsanın içinde iki tane güdü, iki tane benlik, iki kontrol edici prensip var; iyi muhakeme bize kılavuzluk ederken, arzu bize çelme takar.” Yardım süreçlerinde beşerin şaştığını ara ara gördük ve motivasyon kırılmaları  da oldu, ama destekler uzun soluklu  devam etmeli ki afetin yaralarını hep beraber sarabilelim.
 
Gelin desteklerimizle Kaleseramik Vakfıİhtiyaç HaritasıEbru Baybara Demir Gönül Mutfağı gibi iyi muhakemenin kılavuzluk ettiğini bildiğimiz tüm yapılara el verelim. Gönlümüz rahat bir şekilde desteklere devam edelim.

Özlem Akyüz Atamer

Kale Grubu şirketinde Head Of Legal
Bu resim için alternatif metin açıklaması yok