Dalmaçyalı Stonewool Sistem’de mükemmel ısı, ses ve yangın yalıtımı ile 3’ü 1 arada

Tüm cephe sistemlerinde güvenle kullanılabiliyor.

Dalmaçyalı Stonewool Sistem’de mükemmel ısı, ses ve yangın yalıtımı ile 3’ü 1 arada

Dalmaçyalı Stonewool Taşyünü Sistem; ısı, ses ve yangın yalıtımında tüm ihtiyaçlara çözüm sunuyor. Dalmaçyalı Stonewool SW035 Taşyünü Isı Yalıtım Sistemi; düşük ısı iletkenlik değerine sahip taşyünü ısı yalıtım levhası  sayesinde, mantolama için kullanılan 040 sınıfındaki standart taşyünlerine göre yüzde 10 daha fazla ısı yalıtım performansı sunuyor. Aynı zamanda özel lifli yapısı sayesinde mükemmel ses yalıtımı sağlıyor ve A1 yangına tepki sınıfı ile yönetmeliklere uygun şekilde tüm cephe sistemlerinde güvenle kullanılabiliyor.  

 

 

Dalmaçyalı Stonewool Taşyünü Isı Yalıtım Sistemi ısı, ses ve yangın gibi tüm ihtiyaçlara uygun yalıtım çözümleri sunuyor. İnovatif bir ürün olan Dalmaçyalı Stonewool SW035 Taşyünü Isı Yalıtım Levhası; Cross CuringR teknolojisi sayesinde, dış cephelerde taşyününden beklenen en yüksek ısı yalıtım performansını yine en ideal mekanik performanslar ile birleştirerek ısı, ses ve yangın yalıtımı sağlıyor. Cross CuringR teknolojisi ile taşyünü üretiminde lif boyutu ve dağılımı ile bağlayıcının en homojen şekilde ürün içinde yayılımı garanti altına alınarak ürünlerin uygulama sonrası cephelerde leke oluşturma potansiyelinin tamamen önüne geçiliyor.

 

Daha hafif, daha kolay ve daha hızlı uygulama

 

İdeal levha ölçülerine sahip olan Dalmaçyalı Stonewool SW035 Taşyünü Isı Yalıtım Levhası,  daha hafif, daha kolay ve  %15’e varan daha hızlı uygulama imkanı ile maliyet avantajıda sunuyor. Üstün bağlayıcı yapısı ile yüksek su iticilik ve kalıcı ısı yalıtım performansı yanı sıra rijit yapısı sayesinde minimum tozuma ve fire özellikleri uygulama sırasında avantaj sağlıyor.Sahip olduğu standartların üzerinde mekanik dirençleri ile bina ömrü boyunca yüksek enerji tasarrufu sunuyor. 

Dalmaçyalı Stonewool Sistem içerisindeki tüm ürünler taşyünü yüzeyler için özel olarak geliştirilmiş birbiri ile tam uyumlu ve yüksek performansın yanı sıra sarfiyat ve uygulama açısından da avantaj sağlamaktadır.

 

 

Betek Balıkesir Taşyünü Üretim Tesisinde, ileri teknoloji ve yüksek Betek Kalite Standartları ile üretilen Dalmaçyalı Stonewool SW035 Taşyünü Isı Yalıtım Levhaları, taşyününe özel üretilen sistem ürünleri ile birleşerek ısı yalıtımında taşyününe yeniden hayat veriyor.

 

www. dalmacyali.com.tr