Dagi Active Koleksiyonu ile Yogada Konfor Sunuyor

Özgür Hissettiren Taytlar

Dagi Active Koleksiyonu ile Yogada Konfor Sunuyor

Kaliteli ve rahat giyimin öncü markası Dagi, 21 Haziran Dünya Yoga Günü’nde spor giyimde esneklik ve rahatlığı keşfetmek isteyenleri bekliyor.

Rahat ve kaliteli kumaşlardan yapılan kıyafetler spor motivasyonunu ve spordaki konforu artırıyor. Özellikle yoga gibi sporlarda hareket özgürlüğünü destekleyecek ürünler tercih sebebi oluyor. Kaliteli ve rahat giyimin öncü markası Dagi’nin yoga severler için esneklik ve konfor sunan ürünleri deneyenlerin vazgeçilmezi haline geliyor.  

Günlük sutyen kullanmak yerine sporcu sutyenleri tercih edilerek istemsiz göğüs hareketleri önleniyor ve toparlayıcılık sağlamak çok daha kolay oluyor. Nefes alan kumaş yapısı ile konforlu bir şekilde hareket etmeye yardımcı oluyor. 

Özgür Hissettiren Taytlar 

Yoga yaparken kullanılan spor taytlarda rahat hissetmek egzersizlere odaklanabilmek adına oldukça önemli. Dagi Active taytlar, rahatlık ve hareket özgürlüğü sağlayan esnek kumaşlardan tasarlanıyor. 

Nefes alabilen, hızlı kuruyan, teri çabuk uzaklaştıran kumaş yapısı ile antrenman sırasında rahat edilmesini sağlıyor. Sadece spor yaparken değil, günün her saatinde kullanabilen bu ürünler rahatlığından ödün vermeyenler için de ideal.

Dagi’nin yogaya uygun parçaları da barındıran Dagi Active koleksiyonunu keşfetmek için ww.dagi.com.tr veya Dagi mağazaları ziyaret edilebilir. 

Dagi Hakkında 

Dagi kaliteyi, özeni ve rahatlığı merkezine koyan hazır giyim sektörünün öncü ve güvenilir bir markasıdır. İç giyim, ev uyku, rahat giyim, plaj giyim ve spor giyim olmak üzere müşterilerinin beklentisini karşılayan geniş bir ürün grubuna sahiptir.

Kurulduğu 1984 yılından bu yana Dagi üretim, pazarlama ve perakende satış alanlarının tümünde faaliyet göstermektedir.  Yurt içi ve yurt dışında toplam 131 mağazada yer almaktadır. Dagi.com.tr ile yurt içinde, Avrupa’da lider e-ticaret platformlarıyla yurtdışında on-line satış ile müşterilerine hizmet vermektedir.