Bitcoin, BtcTurk ile Clubhouse’da Masaya Yatırılıyor

BtcTurk, yeni nesil iş yapış anlayışıyla Bitcoin’i anlatmaya devam ediyor. 

Bitcoin, BtcTurk ile Clubhouse’da Masaya Yatırılıyor

Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kriptopara alım satım platformu BtcTurk, yeni nesil sosyal platform Clubhouse’da bu hafta 3 gün boyunca Bitcoin’i ele alıyor. 

Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği, 7 kıtadan yaklaşık 2,5 milyon kullanıcıya ulaşan BtcTurk, yeni nesil iş yapış anlayışıyla Bitcoin’i anlatmaya devam ediyor. 

Bu doğrultuda, 22 Şubat haftasında üç ayrı programla ses temelli yeni sosyal medya platformu Clubhouse’da Bitcoin’i ele alıyor. BtcTurk’ün kurucusu Kerem Tibuk ve Radyospor Genel Yayın Yönetmeni Barış Ertül’ün konuşmacı olacağı yayınların programı ise aşağıdaki gibi:

                                                                                                                                        

BtcTurk Hakkında

2013 yılında Kerem Tibuk tarafında kurulan ve CEOluğunu Özgür Günerinin yaptığı Türkiyenin en büyük kriptopara işlem platformu BtcTurk, Türkiyenin ilk ve dünyanın dördüncü kripto alım satım platformu olarak hizmet veriyor. 1 Temmuz 2013'te TL ile ilk Bitcoin alım satımına aracılık eden BtcTurk’ün 734 çalışanı bulunuyor. Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. tarafından yönetilen BtcTurk, 2.4 milyondan fazla kullanıcısına 7/24 hizmet veriyor.