2021'de uparazzi'den Doğaya ve Barışa Çağrı Var!

Cennet Hurması fidanlarıyla farkındalık yaratacak, anlamlı bir yeni yıl hediyesi verdi.

2021'de uparazzi'den Doğaya ve Barışa Çağrı Var!

Doğaya ve insanın doğayla olan bağına inançla hareket eden uparazzi, “Yatırımın Doğa Hali” sloganına paralel olarak yeni yıla girerken tüm dünyaya anlamlı bir mesaj iletti. uparazzi, tüm yatırımcılarına, arazilerine diktiği ve aynı zamanda barışın da simgesi olan Cennet Hurması fidanlarıyla farkındalık yaratacak, anlamlı bir yeni yıl hediyesi verdi.

Tüm dünyada hızlı yapılaşma ve sanayi gibi nedenlerle doğanın hakimiyeti giderek zayıflamakta. Türkiye topraklarında yakın bir geçmişe kadar %30’a civarında olan orman vasıflı toprakların oranının, bugün %26 seviyesine indiği görülüyor. Bu nedenle uparazzi’nin, doğaya dönüşün hızla önem kazandığı böyle bir pandemi döneminde alım satımına aracılık ettiği tüm arazilere bu fidanları dikerek 2021’de ‘doğaya barış’ mesajı veriyor olması hem önemli ve güçlü bir hatırlatma yapıyor, hem de Türkiye kırsallarının yeşillendirilmesine katkı sağlıyor.

Markanın Reklam ve Pazarlama Müdürü Özlem Daloğlu yaptığı açıklamada, gerçek yatırımın insana ve insanın köklerinin doğa ananın kökleriyle birleştiği yerden tüm doğaya ve dünyaya olduğuna inandıklarını belirtiyor. Kökleri çok kuvvetli olan ve besin değerinin yanı sıra heyelan önlemede de etkin olduğu bilinen cennet hurmasını özellikle seçtiklerini belirten Daloğlu, açıklamasında ‘uparazzi olarak insanların yatırımlarını doğaya yönlendirirken, doğayla dostluğu korumaya ve geliştirmeyi de insanlığa bir borç biliyoruz. Bu nedenle doğanın korunmasına dikkat çekmek için kökleri çok kuvvetli olan bu nadide fidanları başka hiçbir aracı kurum olmadan ilgili arazi sahipleri adına kendimiz diktik. 9 günde binlerce fidanı doğaya, nefes olması amacıyla hediye ederek kutsal bir görevi başarıyla yerine getirdik.” ifadelerine yer verdi.

Bu fidanların, bir umut, uyanış ve aydınlanmaya vesile olmasını temenni eden toprak yatırım lideri uparazzi, marka mesajını herkesin yeni yılını kutlayarak sonlandırdı.

uparazzi Hakkında:

uparazzi Türkiye’nin arsa/arazi alım, satım ve kiralamalarında uzmanlaşmış ilk ve tek gayrimenkul franchise markasıdır. Yılların tecrübesi ve iş ağıyla arsa/arazi yatırımlarında profesyonel rehberlik sunan uparazzi hem müşterileri hem de bayileri için geleceğin güvence altına alınmasına yardımcı olmaktadır. Güncel gelişmeler ışığında sürekli değişen bir finansal iklimde yatırımcıların en kârlı ve güvenilir adımları atması ve hukukî ve teknik anlamda sorunsuz ve kolay bir aracılık sürecinin yürütülmesi için çalışan uparazzi kendi alanlarında edindikleri sektörel dağarcığı her geçen gün geliştiriyor. Oluşturulan marka anayasası ışığında geliştirdikleri satış süreci yönetimi ve satış sonrası destek politikasıyla uparazzi, modern Türkiye’ye yaraşır vizyonunu hem gayrimenkul sektörüne, hem de müşterilerinin hayatına bir yol gösterici olarak tutmaktadır.